November 11, 2021 &183;.

Ai pohoi se ashtu si elsi, edhe pulbardhat e tij do t prshndesin kampiont e rinj me tunelin e duartrokitjeve, ndrsa lojtart e Manester Sitit do t zbresin n fush sot n Amiex.

Pas shpalljes kampion i Kategoris&235; s&235; par&235; dhe arritjes s&235; objektivit. Panorama Sport.

Pas ndeshjes ata festuan me tifozt e tyre.

.

7 hours ago &0183;&32;N&235; nj&235; intervist&235; ekskluzive p&235;r Panorama Sport, kor&231;ari tregon momentet q&235; kan&235; l&235;n&235; shenj&235; n&235; karrier&235;n e tij, q&235; nga debutimi n&235; futbollin profesionist, lidhja e fort&235; me t&235; atin, shk&235;lqimi te Sk&235;nderbeu, golat ndaj Sportingut t&235;. al. Ai pohoi se ashtu si elsi, edhe pulbardhat e tij do t prshndesin kampiont e rinj me tunelin e duartrokitjeve, ndrsa lojtart e Manester Sitit do t zbresin n fush sot n Amiex.

7 hours ago N nj intervist ekskluzive pr Panorama Sport, korari tregon momentet q kan ln shenj n karriern e tij, q nga debutimi n futbollin profesionist, lidhja e fort me t atin, shklqimi te Sknderbeu, golat ndaj Sportingut t Lisbons dhe miqt m t mir n sport.

. . panorama.

Apr 21, 2023 Panorama Sport (Albania) Gjani Prjetsisht tifoz me Sknderbeun, por i mundim. Trajner Mirel Josa.

.

Gjat nj interviste t dhn pr Panorama Sport, ai flet edhe pr trajnerin.

Panorama Sport. .

Bekaj dha m&235; t&235; mir&235;n, Rexhepi duhet t&235; b&235;nte m&235; shum&235; Memelli n&235; Panorama Tv Tirana doli e fituar nga derbi, ja ku gaboi Kolela 18 Maj, 2023 Moviola e Tirana-Partizani Bardhebluve u mungon nj&235; 11-met&235;rsh, falen dy karton&235; (VIDEO). LUZI 2008 Fu&231;ija, Gjinaj, Teqja, Xhika, Zeqiraj, Hima, Ferraj, Spahiu,.

.
Tekniku bardhekuq dhe presidenti Ardjan Takaj kan&235; gjetur akordin total nd&235;rmjet tyre p&235;r rinovimin e kontrat&235;s.

.

.

Sk&235;nderbeu nis vitin i gjymtuar, Memellit i duhet t&235; improvizoj&235; n&235; rifillimin e kampionatit. Trajner Ivan Gvozdenovi&231;. 2019, n Gazetn Panorama Sport, n lidhje me dnimin disiplinor t Lojtarit ton, Bajram Jashanica, sht trsisht spekulativ, i gnjeshtrt, shpifs dhe prtej do standardi lidhur me.

Gjat nj interviste t dhn pr Panorama Sport, ai flet edhe pr trajnerin. Aug 2, 2022 &0183;&32;VENDOSET &199;MIM Burime n&235; klub b&235;jn&235; me dije p&235;r Panorama Sport, se drejtuesit bardhekuq pranojn&235; ta l&235;n&235; t&235; lir&235; lojtarin vet&235;m me nj&235; kusht n&235;se marrin 30 mij&235; euro. . Aug 2, 2022 &0183;&32;VENDOSET &199;MIM Burime n&235; klub b&235;jn&235; me dije p&235;r Panorama Sport, se drejtuesit bardhekuq pranojn&235; ta l&235;n&235; t&235; lir&235; lojtarin vet&235;m me nj&235; kusht n&235;se marrin 30 mij&235; euro. . .

Klubi kor&231;ar ka nisur nga p&235;rgatitjet p&235;r sezonin e ardhsh&235;m dhe n&235; krye t&235; stolit, &235;sht&235; konfirmuar Ivan Gvozdenovicc.

. Pas ndeshjes ata festuan me tifozt e tyre.

Pas shpalljes kampion i Kategoris&235; s&235; par&235; dhe arritjes s&235; objektivit p&235;r rikthimin n&235; Superiore, presidenti Takaj ka konfirmuar trajnerin Gvozdenovic n&235; krye t&235; stafit teknik, shkruhej n&235; njoftim.

.

Pas ndeshjes ata festuan me tifozt e tyre.

.

5 hours ago Tekniku bardhekuq dhe presidenti Ardjan Takaj kan arritur marrveshjen pr zgjatjen e kontrats.